Magniflex zľava 10%

Vážený zákazník,
dovoľte, aby sme Vás srdečne pozvali do špecializovaného štúdia zdravého spánku – Nábytok Kollárová, Južná trieda 123, Košice, kde ponúkame tie najlepšie produkty vhodné pre dokonalú spánkovú regeneráciu. Stali sme sa exkluzívnym distribútorom matracov Magniflex – svetového lídra v obore. Pre našich klientov sme vybudovali komplexnú expozíciu výrobkov, ktoré majú najvyššie atesty v EÚ na absenciu zdraviu škodlivých látok a vyhovujú najvyšším štandardom ako zdravotné produkty prvej kategórie.
V prvom rade by sme Vám radi predstavili matrac Magnistretch, ktorý má potvrdené pozitívne účinky pre biomechanickú obnovu chrbtice:

Preťahuje chrbticu počas spánku
Celosvetový patent, matrace Magnistretch, využívajú tlak ľudského tela na matracoch a pri zaťažení sa dve zóny matraca rozťahujú opačným smerom. Tým počas spánku jemne naťahujú chrbticu a umožňujú regeneráciu jednotlivých medzistavcových platničiek a chrbtového svalstva, uvoľňujú zasknuté nervy, spomaľujú proces zosadania chrbtice, zlepšujú krvný obeh, zmierňujú bolesti chrbta a krčnej chrbtice.

Americká asociácia chiropraktikov potvrdzuje mimoriadne vlastnosti matraca Magnistretch, celosvetového patentu vyvinutého spoločnosťou Magniflex v spolupráci s Univerzitou v Zaragoze. Matrace Magnistretch prešli všetkými testami a kontrolami vyžadovanými protokolom ACA, ktorý potvrdzuje, že priaznivé účinky matraca napomáhajú pretiahnutiu a uvoľneniu chrbtice a preukázatelne vedú k zmierneniu bolestí chrbta. Okrem toho napomáhá klientom riešiť ťažkosti s vyskočením platničky, zosadaním chrbtice a problémami so zaseknutými nervami v chrbtovej oblasti.

Viac informacií o celosvetovom patente Magnistretch nájdete na www.magniflex.sk/magnistretch

V dňoch od 4.11.-10.11.2019 zľava 10% na prijaté objednávky. 

Využite zľavy na tovar, ktorý je ihneď k odberu. Ide o matrace, ktoré sú vystavené. Z dôvodu výmeny sú za znížené ceny.

Armonia Memoform Dual 200/180/32 cena 2618Eur teraz 2225,30Eur   

List Magniflex (0,56 MB)Pozrite si akciu v PDF letáku!

decodom, harmonické bývanie

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.